Zaplatit vše

Dobrý den, provozuji restauraci, kde si zákazníci objednávají skrze dotykové obrazovky umístěné ve stolech, ta je rozdělena na několik účtů a s Dotykačkou jsme propojeni pomocí Vašeho API. Problém nastává při placení, respektive při placení celého účtu najednou, což je celkem běžná věc. 


Dejme tomu, že máme otevřený účet na stole A1 a na něm 6 podúčtů, podle toho, z jakých pozic na stole si zákazníci objednali - toto funguje bez problémů. V momentě, kdy chce zákazník zaplatit celý stůl najednou, musíme otevřít stůl A1, podúčet 1 - dát přesunout účet na stůl A1 a spojit s jiným účtem. A takto to opakovat celé dokola, až nám nezbyde pouze jeden účet. Druhá varianta je všechny účty postupně vytisknout, ručně sečíst a všech dejme tomu 6 účtů zákazníkovi předat. Oboje dost nekomfortní.


Chtěl bych Vás poprosit o zvážení přidání funkce Zaplatit vše, která zaplatí celý stůl, včetně všech účtů na něm najednou. Případně funkci Sloučit účty, kde si v rychlosti navolím, které účty chci sloučit do jednoho.


Děkuji,

Jakub Seďa


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

Váš námět jsem předal kolegům z oddělení vývoje.

O průběhu zpracování námětu Vás budu informovat.


S přáním hezkého dne,

Jan Vaněk,

Tým technické podpory Dotykačka. 

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře