Odloženo

Součet

Naprosto kriticky a nelogicky chybí jak ve vzdálené správě tak v pokladně řádek se součtem vyfiltrovaných položek. (Viz obrázek "bez součtu")

Jediná stránka kde se součet vyskytuje je soupis tržeb ( viz obrázek)

Opravdu je škoda, že profesionální program obsahující všechna potřebná data neumí sečíst pár řádků.


Počet hlasů: 2 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

pro jaké případy potřebujete např. v sestavě dle štítků součet zobrazených položek?


Bolo by veľmi užitočné a žiadúce do prodejních reportů (Tržby) pridať súčty (podobne aj na iné sestavy, ako píše uživatel Ladronka). 


Motivácia:

Pre potreby účtovníctva si človek vygeneruje denní tržby za měsíc, ale nie je tam žiadny súčet, čo je teda škoda, nie je to takto moc použiteľné, chýba to tam. Aj pre ďalšie sestavy to má zmysel (kategórtie, štítky,...). Štítkami si tvorím ďalšie kategórie. Keď ma zaujíma celková tržba za danú kategóriu, tak aby som si zase musel brať kalkulačku... :/

Dobry den
potrebuji vytisknout Denni tržby za březen, ale kdyz se dam stahnout soubor do Exel a pak dam Tisk tak z toho nejde nic rozumet.
a proc tam neni celkova tržba? to musime brat kalkulacku? to je fakt bordel...

 

xlsx
xlsx
Pro jaké případy?? Snad pro všechny ne? Přece si neodfiltruju data jen abych se na ně podíval, chci vidět i součet. Přece si kůli každej kravině nebudu vytvářet xls soubor a nastavovat filtry tam. Tohle uměla už i moje 20 let stará komunistická pokladna..

 

Dobrý den musím se přiznat, že mne velmi překvapuje jednání technické podpory když vám argumentuje slovy "a na co to potřebujete" a vy mu musíte jako nesvéprávný člověk vysvětlovat. A nestalo se to jednou. 

Musím se přidat k hrubé nespokojenosti. Již 5 měsíců takováto základní věc chybí. Je to jako si koupit kalkulačku bez tlačítka " = " nebo jako by jsem se ptal ajťáka pro jaké případy potřebujete tlačítko " Enter " 


Dobrý den,

aktuálně probíráme přidání této možnosti s vývojem. O dalším vývoji budu informovat v tomto vlákně.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,
součty do všech reportů bohužel nelze přidat, jelikož by to velmi výrazně zpomalilo zobrazování dat ve Vzdálené správě. Pro práci s daty slouží možnost exportu do Excelu či CSV, která je k dispozici v licenci NAPLNO. Licence SNADNO má exporty omezené je na některé sestavy.

Martin Jonáš
Zákaznická podpora Dotykačka

 

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře