Při otevření pokladny (nové směny) a uzavření pokladny (směny) možnost volby: VYTISKNOUT REPORT SE STAVEM SKLADU


Dobrý den, jsou nějaké jiné možnosti, kde si nově příchozí směna zkontroluje, že jsou v pořádku stavy např. alkoholu ???


Vím o této:

POVOLIT JÍ PRÁVA PRO SPRÁVU SKLADU, zobrazení položek na skladě v kategorii odtěžování skladu. Tento přehled ale nelze vytisknout. Nelze obsluhovat a kontrolovat zároveň. 


POVOLIT PRÁVA PRO VYTVOŘENÍ INVENTURY, LZE VYTISKNOUT, ale musí se vytvářet inventura a ukončovat inventuru, kterou vidíte na kartě v pohybech.


Byl bych rád, kdybych inventuru dělal pouze já a kontrolu si dělali barmani samy.SMĚNA RANNÍ: 22.12.2016

Coca Cola: POČÁTEK  10      ZŮSTATEK   8  

Fanta 


SMĚNA ODPOLEDNÍ 22.12.2016

Coca Cola: POČÁTEK 8      ZŮSTATEK 1


Je sice hezké, že jste konečně dokázali zobrazit report se stavem skladu i zpětně k určitému datu, ale filtruje se po dnech, ale ne po směnách.


Věřím, že nejen nám, ale ostatním zákazníkům by pomohlo, kdyby program Dotykačka mohl vytvořit reporty podobající se  původním papírovým zrcadlům?!??? 

Počet hlasů: 1 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,
pro vaši potřebu můžete využít právo Zobrazit inventuru, kdy po zákazu tohoto práva nebudou moci uživatelé provést inventuru. Stav skladu však budou moci zkontrolovat.

Pro potřeby zrcadla Dotykačka nabízí report, který ukazuje stavy zásob k jednotlivým inventurám, viz http://manual.dotykacka.cz/skladovepohyby.html
 
Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře