Rozdělení a přiřazení ůčtu +platby

Zdravím Váš systém mám již 3 měsíce a nastavil jsem si vše a funguje mi to dobře ale potřeboval bych poradit s přiřazením zákazníku u jednoho stolu...Příklad: Sedí mi 4štamgasti u jednoho stolu a v kase přidělím každému svůj účet i se jménem . Pokud přijde další zákazník třeba Karel a sedne k nim založím mu jeho lístek a za hodinu řekne že to zaplatí třeba Franta a chci ho přesunou tak se mě systém zeptá : Přesunout účet? ale nezeptá ke kterému účtu neví kam a hodí to třeba  k prvnímu ..Bylo by dobré kdyby mi nabídl seznam lístku u toho stolu a já si vybral s kým to spojím díky......A prosím Vás při platbě stravenkami nemohu rozdělit platbu : Platí mi 99kč a dá mi 60ti korunovou stravenku tak nelze zadat zbytek  třeba  hotově .. Díky za rady ...A ještě proč zmizeli celkové částky v zaparkovaných účtech.. S pozdravem  Zaza Olomouc


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

řešení stolů může být následující:


  1. Vše ukládat na jeden stůl a při placení potom použít funkci ROZDĚLIT ÚČET v platebním dialogu a naúčtovat každému zákazníkovi jen jeho útratu.
  2. Mapu stolů můžete vytvořit i tak, že malé stoly budou představovat vlastně jednotlivá místa pro hosty a na ty budete markovat.

Rozdělení platby je dostupné od verze Dotykačky 1.201.9 a vyšší. Podrobnosti, jak platbu rozdělit najdete zde:

http://manual.dotykacka.cz/rozdelitplatbu.html


Úpravu přesunutí účtu tak, aby reflektovala vaši připomínku jsme předali vývoji.


Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře