Vklad na zákaznickou kartu v hotovosti

Dobrý den,

Byla by možnost aby systém uměl nabíjet na určitou částku v hotovosti zákaznickou kartu a při placení by se daná utracená částka odečítala z karty.

Vím že tento systém je funkční v podobě nabití body na kartu ale již tuto funkci využívám na sbírání zákaznických bodů a následně zákazníky obměňuji za určitý počet bodů dárkem.

Jiné pokladní systémy nabízejí že zákazníci si kartu nabijí určitým obnosem a poté kartou platí aniž by museli nosit sebou hotovost ale u dotykačky jsem tuto možnost nikde nenašel.

Byla by tato možnost implementovat do systému?

Děkuji za odpověď.

Pavel Hluchý


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,


uvedu zde příklad pro správné a jednoduché využití funkce bodů.


Nastavení bodů a zákazníka

1. Nejprve si založíme kategorii Fitness.

2. Dále si založíme produkty, které následně pojmenujeme, tak aby byla zřejmá cena nabití.


Příklad:  Permanentka 100b, Permanentka 200b, Permanentka 500b,  Permanentka 1000b.


3. Nastavíme cenu rovnou hodnotě bodů (1b = 1Kč).

4. Produkty uložíme a přiřadíme jim hodnotu bodů (Postranní menu→ Správa položek→ *produkt který chceme upravit*→ Cena *zde vyplníme bonusové body*).

5. Dále si založíme zákazníka Pavel Šedivý, kterému přiřadíme permanentku.

6. Pavel Šedivý si při první návštěvě bude přát nabít svůj účet na 2700kč. Namarkujeme tedy 2x Permanentka 1000b, 1x Permanentka 500b a 1x Permanentka 200b. Zákazník zaplatí, vystavíme účet.

máme účet s body...

Využití bodů

Ve Vašem příkladu vstup.

7. Vytvoříme produkt Vstup, který vytvoříme následně: Postranní menu→ Správa položek→ Produkt→ Využití bodů(výchozí hodnotu ponecháme na 1kč)

8. V nastavení produktu Vstup nastavíme bonusové body na hodnotu vašeho vstupného, například -100b. Uložíme.

Nyní kdykoliv zákazník přijde, načte svou permanentku k pokladně, pouze namarkujete produkt Vstup (zadáte 1x vstup) a dáte vystavit účet.


Píšete zde, že po dosažení určitého počtu bodů odměníte zákazníka. Skrze tel. hovor jste mi sdělil, že odměňujete zákazníka jedním vstupem zdarma. Body pravděpodobně musíte manuálně odčítat, vybrat poté vstup, kterému nastavíte slevu 100%.

Ze zkušenosti od našich zákazníků odměňují klasickým způsobem "Nakoupíš víc? Dostaneš víc!", tedy jedná se o způsob, kde odměníte stálé zákazníky, kteří si dobijí vyšší hodnotu například 2000 bodů za 1900Kč. Zkuste zvážit tuto  možnost, která bude příjemná i Vám a nebudete se o ni muset starat.

S pozdravem,
Filip Beranský

Tým podpory Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře