Implementováno

Cenové hladiny / jeden produkt - více cen

Dobrý den,

na naší prodejně prodáváme zboží (několik tisíc položek) jak koncovým zákazníkům za maloobchodní ceny, tak i firmám k dalšímu prodeji za velkoobchodní ceny (ve dvou úrovních, dle obratu). Plánujete v Dotykačce zavést tzv. cenové hladiny, kdy jeden produkt na skladě bude mít přiřazeno více cen? Ceny by se pak konkrétnímu zákazníkovi na doklad připisovaly dle nastavené cenové hladiny v jeho zákaznickém účtu.


V současnosti možné poskytování plošných procentuálních slev dle nastavení v zákaznickém účtu není vždy optimální řešení: u některých produktů může být poskytnutá sleva při velkoobchodním prodeji nedostatečná, u jiných až příliš velká. Také vytváření více prodejních položek s různými cenami k jednotlivým skladovým položkám není vzhledem k celkovému množství položek na skladě příliš vhodné řešení.


Děkuji za informaci


Aleš Adel


Počet hlasů: 1 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

cenové hladiny je funkcionalita, kterou máme již dlouhou dobu poznačenou. Bohužel jsme však doposud nenašli na úpravu dostatek času.

O úpravu však máme zájem, téma jsme nyní znovu otevřeli, budeme hledat ideální řešení implementace a dle časové náročnosti poté bude určen předběžný termín realizace.

Prozatím vám nejsem schopen podat více informací k realizaci, v plánu ale cenové hladiny zavést máme.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka


Dobrý den, prosím, kdy budete tuhle funkci implementovat? 

Dobrý den,

cenové hladiny máme rozpracované do nadcházející verze Dotykačky a Vzdálené správy. Vydání by mělo proběhnou v druhé polovině března. Nicméně prozatím nebude možné v rámci této verze cenové hladiny přímo přiřadit daným zákazníkům, tak jak jste uváděl. Bude se zatím jednat o možnost nastavení více cen k položce a výběru z daných cen při prodeji. Přímá vazba na zákazníky by však měla přibýt později.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

vydání nové verze Dotykačky nakonec očekávejte cca do 14 dnů. Již teď se ale můžete seznámit s tím, jak se pracuje s cenovými hladinami v Dotykačce:

https://manual.dotykacka.cz/cenove-hladiny.html


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře