Plánováno

Sestavy ve vzdálené správě

Narazil jsem na několik chybiček, které jsou ve Vzdálené správě od počátku, ale konečně jsem se přinutil to sepsat. Týká se to "pohybu" v sestavách.

Pokud si např. ve Vystavených dokladech vyfiltruji konkrétní pokladnu a datum, pak pokud se následně podívám na konkrétní doklad (např. přes tlačítko Účtenka) a chci se vrátit zpět na celkovou sestavu (přes tlačítko Zpět v prohlížeči), tak se sice vrátím zpět, ale v sestavě je použitý pouze filtr na datum. Všechny ostatní filtry(pokladna, stornované doklady) použity nejsou. I když např. původně vybraná pokladna je i zobrazená v rozbalovacím menu.

Stejný problém je u zobrazení Seznamu produktů. Nastavím si filtr na kategorii, nastavím filtr na štítek a zobrazí se pouze příslušné produkty. Pokud se podívám na nějaký produkt podrobně přes tlačítko Detail, tak při návratu pomocí tlačítka Zpět v prohlížeči, už je brán v úvahu pouze filtr na kategorii, ale ne na štítek. Ten sice zůstane v rozbalovacím menu zobrazený, ale produkty jsou zobrazeny všechny. Pokud tedy chcete znovu výběr omezit, musíte zvolit jiný štítek, pak se vrátit k tomu původně zvolenému.

Další zvláštní situace u tohoto seznamu nastane, když po nastavení filtrů na kategorii a štítek zvolíte u jednoho produktu Detail a nevrátíte se pomocí tlačítka Zpět v prohlížeči, ale pomocí kliknutí na odkaz Kategorie v horní části okna s detaily produktu (je tam uvedená "cesta" Správa produktů> Kategorie> produkt).

Po kliknutí na odkaz Kategorie vás to přesměruje zpět do seznamu produktů v dané kategorii, ale není možné dát filtr na štítek, protože rozbalovací menu je prázdné.


Radek Janouš


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

v současné době postupně přepracováváme vzhled Vzdálené správy. Část obrazovek je již přepracovaná, zbytek budeme postupně měnit s vydáním dalších verzí Vzdálené správy. Uvedené chyby si poznačíme aby při přepracování dané části obrazovky již byly odstraněny.


Prozatím vám mohu pouze poradit otevírat v těchto případech okna do nové záložky prohlížeče. Tím se vyhnete následné nutnosti vracet se přes tlačítko zpět na předchozí obrazovku.

Otevřít okno do nové záložky můžete snadno klikem prostředním tlačítkem (kolečkem) myši, případně běžným klikem s držením CTRL.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře