Recepty

Dobry den,

Prodavam maso v omackach, potrebuju uvest do dotykacky recepturu vsech omacek


Treba omacka A sklada s ingredientu x,y,c, kazdy den vyrabim 5 kg omacky
Omacky prodavam spolu s masem, coz vychazy po 50 gramm omacky na kus masa

Jak se to da nastavit spravne, jednou jsem zkusil pres vyrobu, ale mne to nejak neslo


Dekuji


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

tuto problematiku lze řešit nastavením odtěžování surovin z prodejních položek. Informace naleznete v manuálu zde: http://manual.dotykacka.cz/odtezovani.html (Nastavení na vzdálené správě), nebo zde: http://manual.dotykacka.cz/odtezovaniskladu.html (Nastavení přímo na pokladně).


Při nastaveném odtěžování se suroviny dle uvedeného množství odečtou při každém prodeji položky. Pokud na prodejní položce zanecháte navíc aktivní skladový odpočet a zároveň povolíte funkci "Vyráběná položka", suroviny se nebudou odečítat při každém prodeji, ale naopak při naskladnění této prodejní položky dojde k jednorázovému odečtení přednastavených surovin v odtěžování - tedy výrobě koncové prodejní položky. Manuál k výrobě naleznete zde: http://manual.dotykacka.cz/naskladneniavyroba.html


Jednodušší je z pohledu nastavení a prováděných úkonů v pokladně použít standardní odtěžování, vhodnější je především, pokud suroviny postupně spotřebováváte. Naopak v případě, kdy nakoupíte suroviny a následně z nich vytvoříte finální koncové produkty, které dále prodáváte, je mnohdy pro evidenci lepší položky rovnou v Dotykačce vyrobit.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka 

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře