Implementováno

Pokročilejší možnosti slev

Bylo by fajn mít možnost nastavit slevu typu 3+1 v dané kategorii (nejlevnější nebo nejdražší zdarma), nyní sice není problém ručně zadat slevu 100% na příslušnou položku, ale mít toto automatizované by bylo lepší...


Jak už zde někde tady bylo psáno, také by bylo fajn mít možnost slevu zvolit i v kournách nebo si moct přímo možnosti slevy nadefinovat podle vlastního využití... V našem provozu například používáme jen 10% a 100%, dále by se hodilo 20Kč, takže by nám stačila tato tři tlačítka na slevu:)


Hezký den

J


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

v aktuální verzi Dotykačky, která začíná být distribuována postupně mezi uživatele, je sleva v korunách dostupná v dialogu Vlastnosti naúčtovaného produktu. Zde je možné zadat jak jednotkovou, tak celkovou slevu na produkt v korunách:


Jednoduché přidání položky zdarma či se slevou na účet řeší funkce Kombinace. Ta již byla do Dotykačky implementována dříve.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

funkce pro společný prodej, ve smyslu přidávání položek zdarma, či s definovanou slevou, je jedna z funkcí, co bychom rádi do systému implementovali. Vzhledem k lehce složitější integraci do aktuální struktury Dotykačky, očekáváme realizaci ve střednědobém horizontu. Společný prodej bychom rádi představili s i pokročilými variantami položek, pro co nejuniverzálnější použití.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře