Implementováno

Pokročilejší možnosti slev

Bylo by fajn mít možnost nastavit slevu typu 3+1 v dané kategorii (nejlevnější nebo nejdražší zdarma), nyní sice není problém ručně zadat slevu 100% na příslušnou položku, ale mít toto automatizované by bylo lepší...


Jak už zde někde tady bylo psáno, také by bylo fajn mít možnost slevu zvolit i v kournách nebo si moct přímo možnosti slevy nadefinovat podle vlastního využití... V našem provozu například používáme jen 10% a 100%, dále by se hodilo 20Kč, takže by nám stačila tato tři tlačítka na slevu:)


Hezký den

J


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

funkce pro společný prodej, ve smyslu přidávání položek zdarma, či s definovanou slevou, je jedna z funkcí, co bychom rádi do systému implementovali. Vzhledem k lehce složitější integraci do aktuální struktury Dotykačky, očekáváme realizaci ve střednědobém horizontu. Společný prodej bychom rádi představili s i pokročilými variantami položek, pro co nejuniverzálnější použití.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

v aktuální verzi Dotykačky, která začíná být distribuována postupně mezi uživatele, je sleva v korunách dostupná v dialogu Vlastnosti naúčtovaného produktu. Zde je možné zadat jak jednotkovou, tak celkovou slevu na produkt v korunách:


Jednoduché přidání položky zdarma či se slevou na účet řeší funkce Kombinace. Ta již byla do Dotykačky implementována dříve.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře