Rychlé poznámky v mobilním číšníku

Dobrý den, 


máme u některých položek v pokladně vytvořené rychlé poznámky, ale tato nabídka se zobrazí jen na hlavní pokladně, v mobilním číšníku se rychlé poznámky nezobrazují.

Nešlo by zařídit, aby se zobrazovali i na mobilním číšníku? Nebo máme něco špatně nastaveno?


Dále postrádáme při tisku účtenky z mobilní tiskárny částku za jednotlivou položku, pokud je na účtence víc kusů dané položky.

Při rozpočítávání účtenky více zákazníkům u jednoho stolu, by zobrazení částky za jednotlivou položku hodně pomohlo. Místo na účtence na to je..


S pozdravem

Pavel Šimčík


Dobrý den,

zobrazení krátkých a rychlých poznámek (variant) jsou funkce které plánujeme do příštích verzí mobilního číšníka dodělat. Prozatím je naplánována možnost přidat poznámku k položce a to do příští verze mobilního číšníka. Dle termínu vydání by varianty, na které se ptáte mohly být přidány buď ještě v rámci této verze, případně s následující. Termín realizace variant tedy můžete očekávat zhruba za 2, maximálně 3 měsíce.


Nastavení tisku mobilního číšníka prozatím neobsahuje veškeré volby dostupné v pokladně. Tisk jednotkové ceny položky zde tedy nyní bohužel není možné zapnout.

Žádost každopádně předávám na vývoj, pokud by se stanovil termín realizace, budu vás zde informovat.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora DotykačkaOk, děkuji za odpověď.


Ještě bych se ale zeptal na jednu věc.

Používáme tisk bonů na tiskárně na baru, ale stává se nám, že tak 30% objednávek, hlavně když máme restauraci téměř prázdnou, že zákazníka obsloužíme a pak to jdeme namarkovat na kasu, ale v tom případě už tisk bonu ztrácí smysl. 

Tak se chci zeptat, jestli by při zadávání položky nešlo odfajfknout okýnko s volbou, že nechci tisknout bon a tím šetřit kotoučky.


A ještě mě napadá další věc..

Už několikrát jsem si všiml, že když se něco nastavuje na tabletu, tak že to bývá často malým písmem nebo malou tabulkou uprostřed displeje a přitom je okolo dost místa. Např.nastavení barvy u položek. Trefit nějaký správný odstín je dost problém.. Hlavně když chci víc položek stejnou barvou a nepasují mi vámi přednastavené barvy.


S pozdravem

Pavel Šimčík

Dobrý den,

tisk bonů se vždy řídí na základě štítků a nastaveného filtru pro objednávky v tisku. Tedy buď se tisknou všechny položky, nebo pouze položky s vybraným štítkem. Prozatím jsme se nesetkali s tím, že by zákazník potřeboval před každým uložením účtu volit zda vytisknout k položce objednávku. Funkci si dokážu představit pouze jako případnou volbu pro celý účet, nastavování k jednotlivým naúčtovaným položkám by bylo dost komplikované a zdlouhavé.


Dialogy s malou tabulkou uprostřed displeje jsou typicky původní tabulky, které ještě neprošly v systému vizuální změnou. Mimo zmíněný výběr barvy se to týká především výběru zákazníků. Tyto staré dialogy postupně obměňujeme, tak aby vzhled korespondoval se zbytkem systému.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora DotykačkaPřihlášení nebo Registracepro odeslání komentáře