Odloženo

Vyhledávání produktů

Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat, zda by nešlo vylepšit vyhledávání. Když mám například název zboží "Ontario jehněčí 750g", tak pokud dám ve vyhledávání slovo Ontario, tak mi to vyfiltruje kde je název Ontario, ale pokud pokračuji dál a napíší Ontario 750g, tak už mě to nenajde nic, protože produkt má mezitím napsáno jehněčí. Ale když máte několik tisíc položek, tak si nemůžu pamatovat, jak se přesně každý produkt jmenuje. Tak jsem myslel, že by bylo dobré, kdyby to našlo Ontario a následně i vybralo jen Ontario 750g. Myslím, že by tuto funkci využilo více uživatel, hlavně ti co mají několik tisíc položek.

 

Děkuji Machalík


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

Také se chci přiklonit k prosbě o zlepšení vyhledávání.  Jak píše pan Ing. Machalík, ten samý problém. Hledám Ontario Adult mini chicken  2,25 kg, chtěla bych, aby to fungovalo tak, že zadám aspoň ontario mini 2,25 kg....a vyjedou mi všechny položky s těmito slovy. Při vyhledávání podle více slov dotykačka  nenajde vůbec nic.....tudíž na mě čumí prázdné řádky,  musím zadat jen slovo Ontario....a to mi vyjede hooodně položek s tímto slovem. Takže prstem řádkuji po stránkách, než najdu tu správnou položku. Zdržuje to, a to mi věřte. 

Děkuji předem.

Dobrý den,

vyhledávání je vytvořeno tak, aby co nejméně zatěžovalo pokladnu. Není tedy plně fulltextové. Aby Dotykačka vyhledávala podle každého zadaného slova (znaku), museli bychom indexovat kompletně název každého produktu a to několikrát, aby pokladna reagoval na změny v produktech.


Máme v plánu vyhledávání vylepšit, ale v delším časové horizontu.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře