Možnost "vyžadovat zadání ceny" u mobilního číšníka

Rád bych uvítal v MOBILNÍM ČÍŠNÍKOVY možnost změnu ceny při prodeji, jako je to v hlavní kase u produktů u kterých je nastaveno vyžadovat zadání ceny. Pokud zákazníka obsluhuji před prodejnou, kde si vybírá květiny, tak bych mohl zboží účtovat rovnou přes mobilního číšníka a nemuselo by se vše nosit až do prodejny, bych mobilní číšník použil, pokud by bylo v obchodě více lidí jako druhou kasu. Je to spíše sezonní a proto je toto řešení pro mě lepší než další kasa.

Dobrý den,

tato možnost je na vývoji otevřena. Její implementace však bude pravděpodobně náročnější, vzhledem k tomu, jakým způsobem Mobilní číšník komunikuje s pokladnou.


S případným dalším vývojem se ozvu.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak to vypadá s mobilním číšníkem. viz výše. Děkuji

Dobrý den,

žádaná úprava pro možnost zadání ceny je prozatím předána na vývoji. Vzhledem k tomu, že Mobilní číšník je primárně určen pro letní sezónu a restaurační podniky popsanou funkci nevyužívají, neměla prozatím úprava prioritu. Technicky by ale přidání funkce nemělo být komplikované. Dá se tak očekávat, že v rámci příštích aktualizacích bude v následujících měsících do Mobilního číšníka funkce implementována.


S pozdravem


Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli už je aspoň předběžný termín implementace možnosti vyžadování ceny v mobilním číšníkovi. Děkuji za odpověd. Chuděj


Přihlášení nebo Registracepro odeslání komentáře