Povinná pole + adresa při hledání zákazníka

Požaduji pro naší pizzerii a následný rozvoz, aby bylo možné při hledání zákazníka zobrazovat i jeho adresu, neboť jsou zákazníci, kteří si objednávají  domů i do firmy (tedy na jinou adresu). Při nalezení zákazníka není možné rozpoznat, která adresa je správná.


Při zadávání nového zákazníka, je vyžadováno povinné pole, jméno, příjmení, nebo název firmy, jsou zákazníci, kteří své jméno nechtějí sdělit, nebo si ho raději vymýšlí. Požadování tohoto pole pouze zdržuje proces objednávky.


Děkuji Holý


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

při vytvoření zákaznického účtu je nutné zadat buď jméno společnosti nebo jméno či příjmení majitele. Stačí zadat však jen jeden z těchto údajů. Identifikaci na základě výše uvedených údajů je nutné zachovat pro případ, že zákaznický účet naopak není reprezentován adresou.


Více adres jednoduše odlišíte třeba štítky DOMOV a PRÁCE. Pak budete při hledání podle těchto štítků vědět, o jakou adresu se jedná. Budete tedy mít dva účty pro jednoho zákazníka, každý s jinou adresou a odpovídajícím štítkem. Zahrnutí adres do vyhledávání by při velkém množství zákazníků znamenalo zpomalení pokladny.


Martin Jonáš

Tým zákaznické podpory Dotykačka

Otevřeli jsme na vývoji možnost, že v Dotykačce bude zobrazováno buď jméno nebo firma, podle toho, co je u zákazníka vyplněné. Ve vyhledávání by pak měla být zobrazena i část adresy.

Martin Jonáš

Tým zákaznické podpory Dotykačka

 

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře