Podvýběr + rezervace

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se v dotykačce dá nějakým způsobem nastavit to, že pokud vyberu např. položku vepřový řízek, tak aby mi následně vyskočilo okno s výběrem přílohy( hranolky,krokety...) a následně okno s výběrem dresingu ( tatarka, kečup ) a cena se dopočítávala, dle toho co vyberu a poté se produkt přiřadil na účet jako celek. Pokud ne, tak zda zvažujete tuto možnost do dotykačky zahrnout ? Další dotaz se týká rezervačního systému a hromadné rezervace. Používám na rezervaci pokojů na penzionu a pokud mám rezervaci např.pro 10 lidí, tak aby systém pracoval s celkovým počtem volných míst a nabídl mi více volných pokojů. Nyní když vyberu, rezervaci pro 10 lidí nenabídne mi nic, jelikož počítá pokoje jednotlivě a ne jako celek. Děkuji za odpověď.


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

popisovaný výběr podpoložek, kdy by každá z těchto položek měla přiřazené dostupné položky ve formě variant s případnou vlastní cenou a množstvím, aktuálně nejsme schopni do Dotykačky jednoduše dostat. Pokud tuto funkcionalitu do budoucna zvážíme, přibude spíše jako separátní doplněk, který se bude o celkovou správu položek a jejich variant starat.

V současné době je možné využít buď textové varianty, které se zobrazují při namarkování nové položky a ukládají se k položce ve formě poznámky, neexistuje zde ale žádná vazba na cenu a sklady. Případně můžete využít společný prodej, přes který je možné nastavit položky, které se k dané prodejní položce automaticky přidají na účet. Pro každou kombinaci položek byste ovšem musel mít vytvořenou vlastní prodejní položku s nastaveným specifickým společným prodejem. Pokud máte variant více, zřejmě by již tento postup nebyl zcela přehledný.


Problematikou s rezervacemi pro ubytovací zařízení se chceme dále zabývat a funkcionality rozšiřovat. Popsaná funkce s propočtem volných míst v rámci více pokojů, by měla být jednou z věcí, kterou bychom v rámci příštích verzí rádi představili. Jedná se o jednu z funkcí, která je pro nás nutná pro případné budoucí integrace s rezervačními systémy.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Prihlásenie alebo Registráciapre odoslanie komentára