Implemented

Použití interního fotoaparátu jako čtečky čárových kódů u mobilního číšníka

Dobrý den,

plánujete zavedení možnosti využití vestavěného fotoaparátu pro snímání čárových kódů u pokladny DOTPO0501 (Sunmi V2) i v aplikaci Mobilní číšník? V aplikaci Dotykačka tato možnost již funguje a pokud by byla zprovozněna i u mobilního číšníka, velmi by nám to pomohlo s urychlením prodeje.


Děkuji za informaci


Aleš AdelPočet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

úpravu prozatím zařazenou k Mobilnímu číšníku nemáme. Nejsem si jist, zda to bude nyní možné, vzhledem k informacím, které aktuálně v Mobilním číšníku u položek udržujeme. Obávám se, že EAN/PLU uložený u položek není v současné době do Mobilního číšníka vůbec synchronizován. Jednalo by se tedy o větší úpravu, než jen implementaci samotného načítání kamerou. Každopádně ověřím možnosti a následně vás zde budu informovat.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

integrace načítání čárových kódů kamerou je předběžně zahrnuta do plánované verze Mobilního číšníka 1.13. Prozatím nedokážu stanovit terminál vydání, předběžně ale můžete počítat s vydáním během léta.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

rád bych se připomenul s integrací načítání čárových kódů kamerou u Mobilního číšníka (MČ). Uváděl jste, že tato integrace bude zahrnuta do verze MČ 1.13 s předběžným vydáním během léta. Momentálně již běží MČ verze 2.0.9, léto je za námi a integrace stále není k dispozici. Poprosím Vás o vyjádření


S pozdravem


Aleš Adel

Dobrý den,

bohužel v současné nelehké situaci, která již před rokem započala, došlo také ke změně priorit (např. vývoj portálu Vyzvednisi.cz). V rámci mobilního číšníka se tak mimo dvou vydaných oprav k verzi 1.11 stihla vydat pouze jedna velká aktualizace až v lednu tohoto roku. Zároveň došlo na zmíněné přejmenování na verzi 2.0., místo očekávané 1.12. Z pohledu zařazení slíbený úpravy tak stále platí, že je v tuto chvíli zařazena do již následující verze s novým číselným označením 2.1.

Pevně věřím, že v rámci letošního jara se již vydání dočkáme. Jakmile bude přiřazen termín realizace a vydání následující verze Mobilního číšníka, budu vás zde informovat.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Pekny den, Jak se to vyviji dal? Cteni carovych kodu pro me byl jeden z motivu porizeni dotykacky, a ted zjistuji, ze to ma spoustu ale. Z mobilniho cisnika nejde? Z 10' pokladny fotoaparatem taky nejde?? Diky R.Komanec

Dobrý den,

jsem si vědom neustálého posouvání slibů realizace, nicméně dle aktuálních informací bychom měli ještě do konce roku vydat aktualizaci Mobilního číšníka, obsahující mimo jiné načítání čárových kódů pomocí kamery.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den, rád bych se k dotazu připojil a zeptal se kdy bude funkce načítání EANU kamerou v mobilním číšníkovi spuštěna. Díky za odpověď

Dobrý den,

Mobilní číšník 2.1 i se všemi funkcionalitami, včetně načítání produktů kamerou, je připravený. Některé funkcionality však vyžadují pro funkčnost novou verzi Dotykačky 1.241, která se nyní postupně vydává. Jakmile bude Dotykačka vydána všem zákazníkům, což by mělo být v příštím týdnu, popřípadě ve 2. únorovém týdnu, bude vydán i Mobilní číšník.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

děkuji

Login or Signup to post a comment