Implemented

Přidání tlačítka TADY/SEBOU v platebním dialogu

Dobrý den.

Šla by přidat v platebním dialogu volba na místo ZAPLACENO - TADY/SEBOU, přičemž by se pod volbu sebou dalo nastavit nefiskalizovat?

Nyní se při každé hotovostní platbě, kdy zákazník bere SEBOU musí manuálně odkliknout nefiskalizovat, čili o jeden úkon na pokladně navíc.


DěkujiPočet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dotykačka 1.224 s upraveným chováním prodeje Tady / S sebou bude dnes uvolněna na první uživatele.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

v další verzi aplikace Dotykačka bude implementována automatická nefiskalizace prodeje s sebou. Tzn. takto označené prodeje se nebudou fuskalizovat. Jinak prodej s sebou byl přepracován, a je podrobmě popsán zde.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

Vámi požadovaná úprava nebude s nejvyšší pravděpodobností realizována. Z hlediska funkčnosti pokladního systému Dotykačka je v obou případech nutný 1 klik pro výběr "tady / s sebou" nebo možnosti "nefiskalizovat" doklad. Daná úprava by práci s dotykovou pokladnou příliš neurychlila, nemá tedy vyššího významu. Dalším důvodem je vysoce pravděpodobná legislativní dočasnost. Dá se předpokládat, že prodej "s sebou" bude přidán do povinnosti elektronické evidence tržeb v následujících vlnách.


Děkujeme za Váš podnět a přejeme Vám krásný zbytek dne.

S pozdravemTým zákaznické podpory Dotykačka

Dobrý den,

prozatím to není možné. Váš požadavek byl předán vývojářům aplikace k posouzení možné implementace. 
Budeme Vás informovat o jeho stavu.


Přejeme Vám příjemný zbytek dne.


S pozdravemTým zákaznické podpory Dotykačka

ok. Díky. A dá se ještě nějak nastavit pod talčítko s sebou volba nefiskalizovat?

Dobrý den,


tato funkce je v pokladním systému Dotykačka integrována. Viz:


Dotykačka umožňuje u zvoleného produktu nastavit speciální štítek, na jehož základě vám dá při prodeji na výběr, zda produkt prodáváte na místě nebo s sebou. Taktéž je možné u tohoto štítku specifikovat sazbu DPH použitou u prodejů s sebou. Mimo tohoto štítku je možné využívat ještě další štítky, možnosti ostatních štítků jsou popsány v samostatné kapitole.

 

Jak nastavit produkt prodávaný s sebou (Take away)?

1_icon
Ve Správě položek ťukněte na produkt, který budete prodávat také s sebou. V nastavení produktu v části Poznámky a štítky přidejte do pole Nový štítek 1 text -ta-15, kdy číslo 15 značí požadovanou sazbu DPH tj. v tomto případě 15 %.

take_away1

 

2_icon
Nyní ťukněte na dotykové klávesnici na HOTOVO, štítek se k produktu přidá a zvýrazní. Nezapomeňte nastavení uložit ťuknutím na ULOŽIT 2 vpravo nahoře.

take_away2

 

3_icon
Jakmile vystavíte účet s takto oštítkovaným produktem, objeví se nabídka druh prodeje. Pokud zvolíte S sebou, bude k produktu připočítána nastavená sazba DPH.

take_away34

 

uziv_tip_icon
Není možné na jednom účtu kombinovat prodej Tady a S sebou. Dialog druh prodeje se totiž vždy vztahuje na všechny produkty se štítkem -ta-15, které jsou na jednom účtu. Nelze tedy pro jeden produkt se štítkem zvolit Tady a pro další S sebou.
Login or Signup to post a comment