Not Taken

Ukládání posledního nastavení

Dobrý den,

moc děkuji za přidání rolovací tlačítka na úvodní obrazovku s počtem zobrazení položek až na 100. Jsem rád, že jste to zpátky implementovali. Ale chtěl jsem se zeptat, zda by nebylo možné aby si zařízení pamatovalo poslední nastavení. Uvedu na př. Přihlásím se na vzdálenou správu, a vidím kolik je tam účtenek a tržbu, zobrazím si na tlačítku poslední skladové pohyby 100 položek a vidím. Ale protože se sama nepřipíše další účtenka s tržbou (musím vždy dát tlačítko na webu aktualizovat, abych zjistil aktuální stav), tak mi automaticky zase skočí dole rolovací tlačítko na 5 jak u posledních skl. pohybu, tak u nejpro. produktů. Dotaz je zda je možné aby se aktualizoval stav účtenek a tržby na úvodní stránce automaticky a sám (což myslím, že nepůjde, bez iniciace uživatele), tak jestli je možné aby si pamatoval program při aktualizaci poslední uživatelské nastavení (100 položek zobrazení) Nebo dát 100 položek jako první variantu a kdo bude chtít si zmenšit počet položek, tak provede ručně. Myslím si, že většina uživatelů využívá max počet položek tedy 100. Děkuji Machalík


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

omlouváme se, toto bohužel již není možné. Počet zobrazovaných položek na stránce Přehled již není ve Vzdálené správě k dispozici. Pro přehled o prodávaných produktech prosím použijte některou z prodejních sestav.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Login or Signup to post a comment