Možnost otevření a uzavření pokladny pro každého uživatele zvlášť.

 Dobrý den,


máme restauraci, kde máme jednu pokladnu, ale několik účtujících číšníků na směně. Šla by vytvořit možnost pro každého z účtujících číšníků otevřít/uzavřít pokladnu zvlášť. Jedná se o to, že by to rozhodně zpřehlednilo denní tržbu a tringelty každého číšníka zvlášť. V aktuálním řešení je docela obtížné zjistit, jak který číšník účtoval, kolik má odevzdávat a jaké jsou jeho tringelty, když je vše zahrnuto do jedné denní uzávěrky.


Děkuji za odpověď.


Bulíček

Dobrý den,

obávám se, že váš požadavek je poměrně komplikovaný. Musely by se začít směny vázat k uživatelům a především umožnit otevírat, uzavírat a přepínat mezi aktuálně otevřenými směnami. To značně mění logiku celého systému. Podnět předám na vývoj, nicméně obávám se, že v bližším horizontu nejsme schopni se této funkci věnovat.


Pokud potřebujete rozlišit prodeje za personál, můžete každému číšníkovi vytvořit zvlášť uživatelský účet. Obsluha by se musela před každou akcí s pokladnou přihlásit a po provedení úkonu odhlásit. Po uzavření pokladny však již budete mít na uzávěrce hodnotu prodejů za každého uživatele. Tringelty za každého číšníka zvlášť již samozřejmě v systému evidovat takto nedokážeme. Pokud má ovšem každý zaměstnanec vlastní kasu, na základě vyjetých prodejů za uživatele může obsluha odevzdat evidovanou částku. Zbylá hodnota peněz se s odečtem počátečního stavu, který v peněžence měli, rovná získanému tringeltu.


Pokud provozujete rušnější provoz, na přihlašování obsluhy bych vám doporučil využít bezkontaktní RFID čipy, nebylo by tak nutné zadávat pin, případně hledat uživatele ze seznamu.


S pozdravem,

Radim Sedlák
Tým zákaznické podpory Dotykačka
Tel. +420 533 312 146

Přihlášení nebo Registracepro odeslání komentáře