Implementováno

Výběr cloudu + tisk názvu pokladny na pokl. dokladech

Dobrý den,

přišlo by mi vhodnější, kdyby výběr cloudu nebyl v nastavení, ale mimo něj a šlo se tam přepnout tudíž jedním kliknutím. Navíc mi připadá trošku nelogické, že přepnutí cloudu je v nastavení a naopak nastavení cloudu, opět ikonka mráčku, je mimo nastavení.

Ocenila bych také, kdyby i na pokladních dokladech bylo možné tisknout název pokladny. Při více pokladnách a velkém počtu zaměstnanců by to bylo přehlednější, když posílají na centrálu lístečky z poklady s výdeji.

Díky a přeji krásný den.


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

struktura aktuálního nastavení je postavena tak, že v nastavení vašeho účtu, chcete-li vzdálené správy a vše co pod ní spadá, naleznete pod zmíněným nastavením s ikonou matičky. Zde je tedy samotné nastavení účtu, přehled faktur i výběr cloudů přiřazených k vašemu účtu. Nastavení cloudu je separátně, protože se jedná již o nastavení konkrétního cloudu, který máte nyní vybrán a pracujete s ním. Nabídky by samozřejmě šlo strukturovat jinak a výběr cloudů přidat na hlavní panel. Otázkou je, zda urychlení o jeden klik je tak výrazné zrychlení.

Přidání názvu pokladny na lístku pokladního příjmu / výdeje by neměl být problém. Žádost jsem předal dále k implementaci.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

děkuji za odpověď i za předání návrhu.

Co se týče prvního návrhu na změnu ikonky cloudu, tak nyní máme 7 aktivních cloudů, pravděpodobně jich bude přibývat. Takže pokud chci vidět přehledy u všech prodejen ve všech cloudech postupně, bylo by opravdu mnohem lepší překliknout se jen jedním kliknutím. Ačkoliv se to zdá jako detail, při takovém množství přepínání mezi cloudy je i ten rozdíl jednoho kliku poznat. Jinou možností by pak bylo, kdyby se šlo přepnout přímo z jednoho cloudu do druhého bez úvodní strany. Takže bych si třeba najela na ikonku mráčku a pod tím by byl seznam všech cloudů k výběru. I tato možnost by urychlila práci.

Přeji krásný den.

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře