Vkládání poznámek u objednávky - přednastavení poznámek

 Zdravím, provozuji pizzerii a hrozně by mě potěšilo, kdyby u objednávek bylo možné vložit přednastavenou poznámku. Dám příklad pro představu. Objednávám pizzu "NAPOLETANU" a zákazník jí chce na dva talíře, takže klikám na vložit poznámku a ručně píši "na dva talíře" což kolikrát opravdu zdržuje, přitom v dialogovém okně je dost místa, kde mohou být vypsány přednastavené formy poznámek typu "na dva talíře", "bez tabasca" atd. Samozřejmě s tím, že bych si to mohl někde v nastavení sám nastavit resp. vypsat....Díky hezký den :-)      


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

zkoušel jste využít funkci variant? Ty právě slouží jako přednastavené rychlé poznámky na konkrétních položkách, které následně vybíráte při namarkování nového zboží na účet.

Informace k funkci naleznete v manuálu zde: http://manual.dotykacka.cz/index.html?rychleakratkepoznamky.html


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den, bohužel toto problém neřeší. Těch výjimek není za den tolik a nevím jak jinde, ale u nás jde opravdu o rychlost práce za barem...tudíž fajn, můžeme si ke všem 30 pizzám dát rychle poznámky, ale je to práce navíc a hlavně otravné ťukat na další nepotřebná tlačítka, pokud se nebude jednat o změnu...zkuste o tom do budoucna popřemýšlet. Chápu je to třeba super u steaku, kde si přímo ten produkt vyžaduje zadat poznámku, ale u jiných jídel to není vždy potřeba, nevím jestli mi rozumíte...nevadí zkusil jsem to, třeba to někdy klapne. hezký den

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře