Připojení platebního terminálu SUM UP k Dotykačce

Neuvažujete implementovat platební terminál SUM UP do Dotykačky ? Jedná se v současnosti o nejjednodužší možnost, jak provozovat platební terminál. Koupím si levný terminál  a mohu hned prodávat. Hlavně nemusím oslovovat žádné banky, podepisovat žádné smlouvy, neplatím žádné měsíční poplatky a nájmy. Zaregistruji na webu a je to. Sám provozuji a je to zkrátka super ! 


1 person nápad se líbí

Dobrý den,

prozatím nemám informace o jakékoliv probíhajícím jednání se společností SumUp ohledně implementace propojení nabízených platebních terminálů.

Nicméně zběžným pohledem na současný ceník SumUp si myslím, že pro většinu zákazníků dokáže námi nabízený Monet zajistit zajímavější provizní podmínky (1,95% vs. 0,99% + 0,50 Kč). SumUp tak vychází výhodněji jen při platbách pod cca 50 Kč. Navíc je nutné připočíst prvotní investici za terminál, kterou v případě Monetu neplatíte a při běžném využívání neplatíte ani měsíční nájem za platební terminál.

Jedná se tedy zajisté o zajímavé řešení s jiným provizním systémem a v případě, že by nás SumUp oslovil, nebudeme se bránit jednání. Ze strany vývoje ovšem není možné implementaci bez oboustranné spolupráce provést.


S pozdravem

Radim Sedlák

Technický specialista Dotykačka


Přihlášení nebo Registracepro odeslání komentáře