Implementováno

Připojení platebního terminálu SUM UP k Dotykačce

Neuvažujete implementovat platební terminál SUM UP do Dotykačky ? Jedná se v současnosti o nejjednodužší možnost, jak provozovat platební terminál. Koupím si levný terminál  a mohu hned prodávat. Hlavně nemusím oslovovat žádné banky, podepisovat žádné smlouvy, neplatím žádné měsíční poplatky a nájmy. Zaregistruji na webu a je to. Sám provozuji a je to zkrátka super ! 


3 people nápad se líbí

Takže to dostaneme doslova pod stromeček :-D  Tak to jsou skvělé zprávy.

Dobrý den,

již máme vše hotové a můžete tak začít používat terminál SumUp společně s Dotykačkou mobilní. Jak to rozjedete se dočtete na:

https://www.dotykacka.cz/sumup/


Podpora pro 14" pokladnu bude k dispozici leden - únor 2019.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den. Asi jsme úplně nepochopili… Nemáme zařízení https://www.dotykacka.cz/dotykacka-mobilni-11392/, ale aplikaci nainstalovanou ve svém tabletu. Znamená to, že zde SumUp podporovaný není? Bude? Kdy? Děkuji.

Dobrý den,

pokud máte vlastní zařízení, je pro Vás postup stejný. Nainstalujete z aplikace Dotykačka Marketplace SumUp ovladač. Jelikož však SumUp vyžaduje některá HW specifika zařízení (Bluetooth 4, aktivní geolokace), je otázkou zdali bude na vašem zařízení fungovat. To však již není záležitostí Dotykačky, ale specifik vašeho zařízení.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka


Přihlášení nebo Registracepro odeslání komentáře