Uplatnění bodů na zákaznické kartě

Dobrý den, jsme prodejna s fitness produkty a zdravou výživou. Zavádíme našim zákazníkům věrnostní karty, kdy za každý nákup obdrží určitý počet bodů. Náš dotaz zní, jak následně v budoucnu uplatní při nákupu tyto nasbírané body? Jak prakticky toto provést v systému pokladny.. aby se zákazníkovi snížil počet bodů, popř. zda si může nechat odečíst jen část svých bodů..

Děkuji za rychlou odpověď a přeji hezký den :-) Michaela


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den, paní Pospiechová,

Každému produktu můžete přiřadit tzv. bonusové body. Tyto bonusové body se přičtou na zákaznické konto při nákupu produktu. Bonusové body lze nastavit i v záporném formátu. Typickým příkladem využití je prodej permanentek pro fitness centra či sauny. 

Využití bodů
Pro uplatnění bonusových bodů lze vytvořit speciální produkt(využití bodů), po jehož naúčtování a zadání výše odečítaných bodů, dojde zároveň k ponížení adekvátní částky z hodnoty účtu. Po platbě se nejen sníží zákaznické konto o definovaný počet bodů ale zároveň se také výše bodů rozpočítá mezi všechny položky jako sleva na účtu. Není tak nutné dělat si starosti s rozlišením DPH u jednotlivých položek na účtu. 

Podrobnější info: 
https://manual.dotykacka.cz/specialni-produkty.html?q=vyu%C5%BEit%C3%AD+bod%C5%AF

Příklad prodeje produktů/služeb: https://manual.dotykacka.cz/bonusovebody.html?q=vyu%C5%BEit%C3%AD+bod%C5%AF

S pozdravem,
Filip Beranský
Tech. podpora

Kompletní uživatelskou příručku k Dotykačce najdete na adrese 
https://manual.dotykacka.cz.
Uživatelskou příručku k terminálu Dotypay najdete na adrese https://manual.dotypay.com.


Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Ještě bych měla dotaz ohledně připisování bodů na zákaznickou kartu. Naše představa je nezadávat k jednotlivým produktům určitý počet bodů, ale chtěli bychom aby se body připisovaly až na základě uhrazené konečné částky (platby) na konci nákupu. Např. zavedli bychom za každou utracenou stokorunu 1 bod. Jak je, prosím, toto možné nastavit v pokladním systému?

Děkuji za odpověď.. Michaela Pospiechová

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře