Upozornění na dárek k nákupu

 

Dobrý den,

bylo by možné zadat do systému upozornění když zákazník dosáhne určitý počet bodů či útraty aby pokladna ukázala při placení že má být vydán třeba nějaký dárek nebo dárkový kupon?

Např: Nastavím že při nákupu nad 200 Kč zákazník dostane dárek tak aby při placení se na display ukázalo že má obsluha dárek vydat.

A pokud možno aby šla volba položek které se budou do útraty počítat (třeba cigarety aby se nepočítali do celkové útraty, jelikož je z nich malá nebo žádná marže)

Děkuji Pavel HluchýPočet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

požadavek předám na vývoj, v případě získání informací k realizaci vás budu informovat.

Obecně je však tato problematika komplikovaná v tom, že téměř každý zákazník poptávající rozšíření funkcionalit zákaznického systému má trochu odlišnou představu o fungování a je poměrně obtížné najít průsečík a nějaké univerzální řešení. V budoucnu bychom tak rádi šli spíše cestou uvolnění rozhraní a umožnění přidání modulů, které by mohly být vyvinuty klidně 3. stranou a umožnily by rozšířit stávající funkcionality Dotykačky.


S pozdravem

Radim Sedlák


Dobrý den,

mám potvrzeno, že žádanou úpravu nyní nejsme schopni z kapacitních důvodů realizovat. Jak jsem již tedy avizoval, možné řešení přijde v budoucnu v rámci nějaké komplexní úpravy umožňující rozšíření Dotykačky o specifický zákaznický systém. Jedná se však o výrazný a komplikovaný zásah a jeho realizace pro nás nyní není prioritou, v bližší době ho tedy bohužel nelze očekávat. 


S pozdravem

Radim Sedlák

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře