Implemented

Tisk v PDF formátu

Dobrý den, neustále mám problém s výstupem - tisku sestav (tržby) ve formátu PDF. Nový rok 2020 je v pořádku, sestava se načte, ale loňský rok vůbec...čekám déle než 30min. poté to vzdám. Bylo by dobré na tom zapracovat. Výstupy ve formátu xls jsou pro moji účetní nepřehledné a nesrozumitelné. Již jsem několikrát volal na technickou podporu a byla mi přislíbena náprava, bohužel se doposud nic neudálo. Děkuji předem za odpověď. Jaroslav


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

problému s generováním reportů u některých zákazníků jsme si vědomi. Bohužel vlivem složitosti některých reportů k současné databázové struktuře dochází k delším prodlevám při získávání a strukturování většího objemu dat. V současné době již probíhají kroky za účelem úpravy databázové struktury, jakmile bude vše dokončeno, mělo by dojít k výraznému zrychlení napříč celou Vzdálenou správou.


Prosím tedy ještě o strpení, na nápravě se již opravdu pracuje, nejedná se však o jednoduchý proces, který můžeme během několika dnů nasadit. Přesný termín vám nejsem schopen říct, nicméně během dubna by zřejmě již k částečné úpravě mohlo dojít.


Pro vaši informaci, ať zbytečně neztrácíte čas. Pokud se vám v současné době PDF report nevygeneruje do 60 sekund, dojde k přerušení na straně serveru. Déle tak již není nutné čekat, data se již dodatečně nenačtou a to přesto, že stránka na data stále čeká.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

problematika se zpomalením generování reportů je již vyřešena. Pokud si nyní vyzkoušíte vygenerovat PDF export tržeb na vašem účtu, mělo by již být vše v pořádku.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Login or Signup to post a comment