Jste čerstvým majitelem Dotykačky a zajímá Vás, od kdy začnete platit pravidelný licenční poplatek za používání pokladny?


Součástí pořízení dotykové pokladny je vždy pravidelný licenční poplatek, který lze platit buď standardně měsíčně nebo po delším intervalu. V případě předplacení na delší dobu obdržíte podle délky licence odpovídající slevu. Např. při předplacení na 3 roky získáte slevu 30 %.


V rámci licenčního poplatku získáte pravidelné aktualizace všech aplikací Dotykačka, Vzdálenou správu jednotlivých pokladen, nárok na bezplatné zapůjčení náhradního zařízení v případě opravy a technickou podporu.


  • Licenční poplatek je nutné uhradit vždy během následujícího měsíce po vypršení předplaceného období, které bylo součástí objednávky. Pokud si tedy Dotykačku zakoupíte v únoru 2017 s předplatným na 1 rok, bude nutné licenční poplatek na další období uhradit během března 2018.

  • Konec předplaceného období sledujeme a vždy začátkem měsíce následujícího po předplaceném období z objednávky zasíláme na e-mailovou adresu zákazníka fakturu s veškerými potřebnými informacemi.

  • U pravidelných plateb za licenci je variabilní symbol vždy IČO zákazníka. Díky tomu si můžete jednoduše vytvořit trvalý příkaz k úhradě. To doporučujeme především u pravidelných měsíčních plateb.poznamka

Poznámka
Pro správu licencí a přehled faktur slouží zákaznický portál Moje Dotykačka (https://moje.dotykacka.cz). Mrkněte se do naší online příručky, abyste věděli, jaké možnosti nabízí.