Zobrazení historie účtu

Dobrý den,

prosím bylo by možné do systému vložit zobrazování historie účtu, přesně podle datumu, času a co bylo kdy v kolik na účet vloženo?

Tak aby se účet dal zkontrolovat do podrobna jaká na něm byla manipulace. Ulehčilo by to práci s nepoctivými zaměstnanci a byla by přehlednější kontrola.

Děkuji Pavel Hluchý


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den, pane Hluchý,

historie účtu a možnost zobrazování jednotlivých změn provedených na účtu je funkcionalita o které víme, že nám chybí a spousta zákazníků by ji ocenilo. Z pohledu střednědobých plánů na vývoj se této problematice určitě chceme věnovat a provést patřičné úpravy, bohužel se však jedná o zásadní zásah až do jádra systému a způsobu práce s účtem. Bez patřičných úprav v systému, které vyžadují spoustu času i nepřímých změn napříč celou Dotykačkou, tak nejsme v současné době schopni detailní historii jednotlivých účtů vypisovat.

Aktuálně Vás tak můžeme pouze ubezpečit, že realizaci této úpravy dlouhodobě plánujeme, z důvodu časové náročnosti však nyní nedokážeme poskytnout přesnější termín implementace.

Prozatím doporučuji, aby jste měl vytvořeného uživatele pro každého z obsluhy, nastavit jim správné oprávnění a případně si ohlídat stornované otevřené účty (https://manual.dotykacka.cz/zaparkovaneucty.html?q=stornovan%C3%A9+otev%C5%99en%C3%A9+%C3%BA%C4%8Dty).


S pozdravem,
Filip Beranský
Tým podpory 

Kompletní uživatelskou příručku k Dotykačce najdete na adrese 
https://manual.dotykacka.cz.
Uživatelskou příručku k terminálu Dotypay najdete na adrese https://manual.dotypay.com.


Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře