Objednávkový systém Vyzvednisi.cz bude brzy rozšířen o on-line platby

BezplatBezplatný objednávkový systém Vyzvednisi.czný objednávkový systém Vyzvednisi.cz jsme vytvořili v březnu pro všechny, kteří museli dočasně uzavřít své provozovny. Vyzvednisi.cz pomohl zachránit téměř 2 000 podniků z řad restaurací, obchodů a poskytovatelů služeb a pomáhá i dál.


Do systému se denně registrují další nové provozovny. Přes aplikaci Vyzvednisi.cz bylo celkem realizováno přes 15 tisíc objednávek v celkové hodnotě dosahující téměř 5 milionů korun. Registrujte svoji provozovnu do Vyzvednisi.cz - pomůžeme i Vám.


Jak to funguje?

  1. Určíte si, co a za kolik nabídnete a celá částka jde do vaší pokladny. Zákazník při předávce neplatí prostředníkům, ale přímo Vám. Pokud budete chtít, můžete klidně něco nabízet i zdarma.
  2. Lidé hledající jídlo či zboží si objednají rovnou na portálu Vyzvednisi.cz. Objednávku si pak ve smluvený čas vyzvednou ve vaší provozovně, nebo ji můžete doručit na zadanou adresu.
  3. Aplikaci Vyzvednisi.cz pro prodejce nainstalujete do pokladny Dotykačka jednoduše stažením aplikace z Marketplace a na mobil stažením z Google Play.
  4. Objednávky jsou automaticky provázány s pokladnami Dotykačka. Snadno tak přijmete platbu a vystavíte účtenku. Služba funguje i bez Dotykačky.


Kompletní postup krok za krokem včetně obrázků a videí najdete v tomto návodu.


A aby to bylo ještě o něco jednodušší, nejpozději do konce roku umožníme placení přímo v aplikaci Vyzvednisi.cz pro zákazníky. Takže Vám odpadnou starosti s hotovostí při předávání objednávky.


Držte se, společně to zvládneme!

S rouškou na ústech,

Tým Dotykačky


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře