Implementováno

Dárková karta

Dobrý den,

chtěl bych si pořídit dárkové karty ale nevím zda systém Dotykačka tuhle funkci podporuje. Bylo by potřeba aby systém uměl nabíjet na určitou částku kartu a při placení by se daná utracená částka odečítala z dárkové karty.

Byla by tato možnost implementovat do systému?

Děkuji za odpověď.

Pavel Hluchý


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

v rámci systému je možno v Dotykačce vést zákaznické účty s přiřazeným čárovým kódem odpovídajícím kartě vydané zákazníkovi. V rámci zákaznického účtu je poté možné evidovat stav bodového konta, který se může prodejem navyšovat, či snižovat. Hodnotu bodů, která se s prodejem položky k zákazníkovi načte, se nastavuje přímo na v detailu jednotlivé položky. Body je tedy možné načítat průběžně prodejem jednotlivých položek, nebo jednorázově nabitím, tedy prodáním předpřipravené položky s například 1000 body.

Při následném uplatnění bodů je možné opět buď nastavit zápornou bodovou hodnotu na jednotlivé specifické položky, nebo využít speciální položky "Využití bodů". U té po vytvoření ve správě položek jednorázově nastavíte finanční hodnotu jednoho bodu a poté při prodeji již pouze s daným účtem namarkujete i tuto speciální položku a zadáte kolik bodů chcete na účet uplatnit. Při prodeji se následně body odečtou zákazníkovi a celková částka k platbě se adekvátně poníží na základě zadaného poměru cena za bod.


Doporučuji Vám podívat se na manuály zde: 

http://manual.dotykacka.cz/specialni-produkty.html

http://manual.dotykacka.cz/bonusovebody.html

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře