Duplikování produktů/kategorií

Hodila by se funkce, kdy by šlo jednoduše duplikovat produkty nebo rovnou celé kategorie. Potřeboval bych udělat duplicitní kategorii se stejnými produkty, ale s jinou cenou a je to zdlouhavé znovu vytvářet a nastavovat odtěžování surovin atd. Vím, že se dá cena změnit i na účtu, ale tomuto kroku se chci vyhnout pro úsporu času a případně pro omezení chyb...


Lze tuto funkci ve vzdálené správě očekávat brzy?

Děkuji


Počet hlasů: 1 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

duplikaci položek lze provést z pokladny ve správě položek, kde lze v zobrazeném detailu existující položky, při kliku na kontextové menu (3 tečky, vedle tlačítka uložit), vytvořit kopii. Funkce je ale primárně určena pro urychlení vytváření jednotek položek, ne celých kategorií.

V případě potřeby vytvořit více, ať už podobných nebo různých položek, je nejrychlejší cesta využití importu na vzdálené správě. Položky si můžete snadno exportovat do excelu, upravit dle potřeby a nazpět importovat do systému.


V případném umožnění duplikování celých kategorii nevidím z pohledu uživatele tak výrazný časový přínos, neboť stejně byste po vytvoření duplikátů museli položky jednotlivě editovat a upravovat požadované údaje. Přímá úprava dat v excelu je tak pro hromadné úpravy velmi rychlé a komplexní řešení.

Stejně jako import položek lze provést také import odtěžování. Zde je ovšem již nutné pracovat s identifikátory položek. Pokud si ovšem k položkám v rámci importu přiřadíte vlastní identifikátor (externalID - může být číslo i jakýkoliv text), lze pak soubor pro import odtěžování také poměrně snadno vyplnit a importovat do systému. 


Manuál odkazující na import položek naleznete zde: http://manual.dotykacka.cz/importproduktu.html

Import odtěžování naleznete zde: http://manual.dotykacka.cz/importodtezovani.html


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora DotykačkaPřihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře