Implementováno

Hromadné naskladneni z elektronických dodacích listu

Dobrý den Prosím o informaci zda poskytujete nebo máte nadstavbu na zpracování elektronických dodacích listu nebo faktury od dodavatelů. Např už nabízí Makro, Bidvest a jiní. Soubor nám přijde do emailu od dodavatele a jeho načtením do Dotykačka např přes PC by došlo k naskladneni. Máte takové možnosti ? Konkurence již to nabízí a my by jsme měli zájem. Sušila

Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

aktuálně podporujeme dodavatele Makro, ČAS, Qanto a PEAL.

Import se provádí na vzdálené správě v sekci Sklady->Naskladnit->Import (volby vpravo v rohu)


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

v této oblasti je standard formát ISDOC, viz.: http://www.isdoc.cz/
uvažujete o jeho podpoře ?

Dobrý den,

zařazení ISDOC v tuto chvíli neplánujeme. Jedná se spíše o formát používaný pro přenos faktur mezi účetními systémy a pro účely naskladnění je pro nás zbytečně komplikovaný.

V tuto chvíli podporujeme formáty dodacích listů od distributorů PEAL, Qanto, ČAS, GECO, Makro a Bidfood (původně Bidvest), kdy každý z těchto dodavatelů stejně nabízí vlastní formát dodacího listu, či faktury (Bidfood nabízí formáty 3, včetně ISDOC). 

Mimo to nabízíme vlastní formát el. dodacích listů https://manual.dotykacka.cz/el_-dodaci-listy.html, přes který v blízké době umožníme automatizované nahrávání EDI dokumentů přímo od dodavatelů. Ten jen využíván všemi velkými dodavateli, včetně například PNS a Makra. Oproti ISDOC se jedná o mezinárodní formát pro výměnu dat, není tak zároveň vázán pouze na použití v České republice.


S pozdravem


Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře