Implementováno

Finance podle zaměstnance

Nevídím možnost hlídat finance na úrovni jednotlivých zaměstnanců, bylo by fajn vidět, kolik každý zaměstnanec utržil za směnu zvlášť. Momentálně se mi daří ve vzdálené správě pouze vyjet seznam všech tržeb, ale ne jejich součet... Dívám se špatně nebo taková možnost chybí? Kdyby v budoucnu šlo přesně hlídat, kolik hotovosti by měl zaměstnanec mít, podobně jako stav pokladny, bylo by to super!:)


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

zkoušel jste na vzdálené správě prodejní sestavu "Top zaměstnanci"? Tato sestava vám za zvolené období vypíše jak počet vystavených dokladů, tak celkovou tržbu za zaměstnance.

Zobrazit přímo očekávaný stav hotovosti po zaměstnancích se obávám, že nyní nemáme z čeho vypočítat. Znamenalo by to, že bychom museli umožnit otevírat pokladnu a zadávat počáteční hotovost pro každého zaměstnance zvlášť, totéž následně provést při uzavření. To bohužel nyní není v systému možné.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Děkuji za odpověď. Toto by bylo nadmíru dostatečně, kdyby šlo vyfiltrovat ještě podle způsobu platby, nyní tam nejde poznat, kolik z utržené částky byla platba kartou nebo stravenkami... myslíte, že by toto šlo nějak v blízké době udělat?

Děkuji a přeji hezký den

KJ

Vím, že bych to mohl nejspíš nějak vyfiltrovat v excelu z účtenek, ale bylo by fajn mít možnost toto jednoduše zjistit, zaměstnanci hotovost každý den odevzdávají, takže by to pro základní kontrolu bylo víc než dostatečné a není tedy třeba přímo hlídat aktuální stav financí každého zaměstnance...

Dobrý den,

nemohu vám nyní realizaci přislíbit, ale předávám váš požadavek dále na vývoj.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Děkuji,

kdyby šlo toto vytisknout také na report směny, bylo by to skvělé. Předchozí pokladna to uměla tak, že šlo vytisknout tržbu rozdělenou podle zaměstnanců a zároveň podle způsobu platby... Nyní nelze bohužel snadno hlídat finance jinak než mít společnou kasu...

Děkuji za pochopení a za zvážení tohoto řešení

Přeji hezký den a omlouvám se, že Vás tady bombarduji požadavky, jen věřím, že jde o konstruktivní připomínky, které pomohou dotykačku ještě zlepšit:)Jen pro jistotu pochopení uvádím příklad textu na reportu směny podle představ, kdyby šlo toto mimo jiné vytisknout i kdykoliv během směny samostatně bez ostatních reportů nebo rovnou si toto mohl každý zaměstnanec vytisknout sám pro sebe, bylo by to ještě úžasnější, ale především aby to šlo v tom reportu.. děkuj!!


TRŽBY

Petr S.

  Hotovost:              8790Kč

  Platební karty:      5870Kč

  Stravenky:            800Kč

Danela T.

  Hotovost:              6670Kč

  Platební karty:      5650Kč

  Stravenky:            0Kč

Dobrý den,

děkuji za námět. Požadavek předávám dále na vývoj.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat na aktuální situaci, zda je šance, že se této funkce dočkáme v některé z následujících verzí. Většina pokladních systémů takovou funkci má a řekl bych, že nejsme jediný podnik, ve kterém by se hodil. Momentálně máme naprogramováno přes API webovou utilitku, která nám toto spočte a vygeneruje, ale možnost to vytisknout rovnou při uzávěrce, případně v pokladně nějak šikovně zobrazit stav během směny by bylo skvělé.

Děkuj

Jašek

Dobrý den,

tržby dle zaměstnanců dělené na platební metody byly vydány do současné verze Vzdálené správy. Aktuálně je tedy naleznete na Vzdálené správě pod záložkou Sestavy -> Tržby zaměstnanci.

Kompletní popis změn k aktuální verzi naleznete také zde: https://podpora.dotykacka.cz/a/solutions/articles/6000220105


Přímo na pokladně prozatím zůstává v přehledu tržeb dostupný filtr pro zobrazení celkového přehledu prodejů po zaměstnancích. Podrobnější zobrazení s rozpadem po platebních metodách zde prozatím nemáme v plánu dodělávat.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře