Implementováno

USB zařízení připojeno

Dobrý den, 


 nešlo by programově upravit tyto vyskakující hlášky, které způsobují okamžité vyskočení z daného úkonu (práce ve skladech, tvorba invetůry), bohužel se pak uživatel musí těžko vracet do rozpracované práce, někdy se stává, že se nedaří opět vrátit například do invetůry atd. Navrhoval bych, aby tato informace, nevyskakovala do popředí obrazovky, ale proběhla pouze jako informační hlášení ve spodní obrazovky apod. 


image


S pozdravem Pavel KuchařPočet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

problematiku proberu s vývojem, pravděpodobně by mělo jít dialog přepracovat, tak aby se vždy nespouštěla Dotykačka do popředí.

Jakmile budu mít více informací, budu vás kontaktovat.


S pozdravem

Radim Sedlák

Technický specialista 

Dobrý den, i nám tato hláška vyskočila při provádění inventury. A začínat inventuru znovu po hodině práce není zrovna příjemné.

Jak to vypadá s realizací?

Děkuji za odpověď.

Zdravím, stále to nemají vyřešené. Já to řeším tím, že odpojím všechny USB zařízení, čtečku, tiskárnu. Restartuji pokladnu a spustím si sklad a začnu dělat inventuru. Takhle se vyvaruji pádu okna s inventurou. Bohužel dodnes nevyřešili hlášení u o USB zařízení ani možnost se vrátit do rozpracované inventury. Chápu Vás je to hrozný půl hodiny plnit data a pak to spadne a můžete začít znova. Doufám, že se programátoři chytnout za hlavu a napraví tuto chybu nebo aspoň vyřeší návrat do rozpracované inventury... S pozdravem Pavel Kuchař

Dobrý den,

na řešení se již pracuje. Detekce tiskárny bude přepracována a dialog o připojeném zařízení, se kterým se znovu spouští Dotykačka, již nebude vyskakovat.

Úprava bude zahrnuta do další verze Dotykačky 1.221. Termín vydání je plánován na konec listopadu.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den Radime, Děkuji za odpověď 

Dobrý den, 

   konečně dobrá zpráva :-D

S pozdravem Pavel Kuchař

Dobrý den,

verze Dotykačky 1.221 je postupně uvolňována na jednotlivé pokladny.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře