Implementováno

Připojení platebního terminálu SUM UP k Dotykačce

Neuvažujete implementovat platební terminál SUM UP do Dotykačky ? Jedná se v současnosti o nejjednodužší možnost, jak provozovat platební terminál. Koupím si levný terminál  a mohu hned prodávat. Hlavně nemusím oslovovat žádné banky, podepisovat žádné smlouvy, neplatím žádné měsíční poplatky a nájmy. Zaregistruji na webu a je to. Sám provozuji a je to zkrátka super ! 


Počet hlasů: 3 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

prozatím nemám informace o jakékoliv probíhajícím jednání se společností SumUp ohledně implementace propojení nabízených platebních terminálů.

Nicméně zběžným pohledem na současný ceník SumUp si myslím, že pro většinu zákazníků dokáže námi nabízený Monet zajistit zajímavější provizní podmínky (1,95% vs. 0,99% + 0,50 Kč). SumUp tak vychází výhodněji jen při platbách pod cca 50 Kč. Navíc je nutné připočíst prvotní investici za terminál, kterou v případě Monetu neplatíte a při běžném využívání neplatíte ani měsíční nájem za platební terminál.

Jedná se tedy zajisté o zajímavé řešení s jiným provizním systémem a v případě, že by nás SumUp oslovil, nebudeme se bránit jednání. Ze strany vývoje ovšem není možné implementaci bez oboustranné spolupráce provést.


S pozdravem

Radim Sedlák

Technický specialista Dotykačka

Dobrý den. Monet pokryje platební komunikaci pro všechny banky? Z Vaší tabulky mi vychází, že pouze ČSOB… Děkuji.

Dobrý den,

provozovat a přijímat platby na platebním terminálu Monet lze i bez bankovního účtu ČSOB. Platby přichází na zvolený bankovní účet u jiné banky zpravidla do dvou dnů. Tato služba je zdarma, podmínky pro akceptaci karet se nijak nemění.

Pokud máte zájem o více informací a případné zpracování nabídky, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 212 245 711. Kolegyně mají k dispozici veškeré informace k akceptaci karet.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Přidávám se k názoru, že SUMup v dotykačce výrazně chybí, setkávám se s ním často, sami ho máme. Je to bezkonkurenční řešení, co se týče pohodlí a ovládání i poplatků. Implementace by navíc neměla být tak složitá, SUMup je otevřený všem vývojářům a sdílí s nimi SDK. Tento týden s nimi na náš popud začala jednat společnost Sodexo, která řeší stravenky a elektronické stravenky, právě aby šli tyto elektronické používat přes SUMup.

Moc by nám to ušetřilo práci, máme terminálů několik a opravdu za ně nehodláme bankám platit několik set až tisíc kč měsíčně a překlikávat z Dotykačky na SUMup aplikaci lehce zdržuje.

Například vaše konkurence HelloCash má SUMup integrovaný a aplikace s ním v pohodě komunikuje, když jsme šli k dotykačce, nětušili jsme, že SUMup podporován není, ale vážně by to bodlo a to myslím v dobrém, systém máte super, jinak bychom zůstali u těch Němců :)


image


Dobrý den,

se společností SumUp aktuálně jednáme o případné spolupráci, pokud vše dopadne, dá se očekávat, že terminály integrujeme a začneme tak vedle současných ČSOB/Monet terminálů nabízet i řešení SumUp. Zda a kdy k tomu případně dojde vám ale nyní bohužel nejsem schopen sdělit.

Pokud by k implementaci došlo, budeme vás o tomto kroku informovat.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka


Mohu potvrdit, vím minimálně o pěti klientech, kteří si chtěli vzít Dotykačku a kvůli tomu, že používají SUMUP terminál, se nakonec rozhodli pro KASAFIK, který SUMUP ve své aplikaci umožňuje ! SUMUP má oproti všem ostatním totiž tu výhodu, že nejsem svázán s žádnou bankou a jejími poplatky, terminál je můj a mohu si ho sám jednoduše nainstalovat do jakéhokoliv mobilního zařízení, terminál má malé rozměry a funguje všude, kde funguje i můj mobil, nejen pokladna.

Dobrý den, 

 taktéž bych uvítal možnost používat tento platební terminál, je opravdu bezkonkurenční. 

S pozdravem Pavel Kuchař

Dobrý den. Prosím, vyvíjí se nějak jednání o implementaci SUM UPu, je nějaký výhled? Děkuji

 

Dobrý den,

jednání se SumUp se vyvíjí slibně, aktuálně jsme již začali připravovat integraci do Dotykačky 1.220. Vydání aktualizaci by mělo probíhat v poslední týdnu října. Pokud tedy vše půjde dle plánů, za měsíc již budete moci SumUp s Dotykačkou používat. :)


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den, 


 mám dotaz, pátrám, jestli ve slíbené verzi 1.220 je implementována možnost platby přes SumUP, ale nějak jsem se k tomu nedopátral. Chci se tedy zeptat, zda je to již funkční, nebo se čeká na implementaci. 


Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

technicky je již propojení v Dotykačce připraveno. Nyní se pouze ladí poslední detaily spolupráce se společností SumUp. V horizontu týdnů bychom měli našem webu implementaci zveřejnit a uvolnit ke stažení ovladač pro propojení s terminálem SumUp.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den. Vyhledavač Google ukázal odkaz na stránku o SumUp u Vás.


Platební terminál SumUp je plně integrovaný s Dotykačkou MOBILNÍ. Využijte tento populární terminál bez měsíčních poplatků a s rychlou instalací.

Po kliknutí na odkaz se oběví stránka Error 404…

Jaká je situace v této věci? Děkuji.

Dobrý den,

finální uvolnění podpory terminálu SumUp je na spadnutí. Prozatím se týká 8" mobilních pokladen. Na podpoře i pro 14" pokladny však pracujeme a bude uvolněna o něco později. 


Aktuálně připravujeme související dokumentaci, abyste věděli, jak vše správně nastavit. Nejpozději do konce příštího týdne by mělo být již vše hotové a budete moci SumUp k Dotykačce mobilní připojit.


Tedy ještě prosím chviličku vydržte, dáme vám vědět!


Děkuji,

Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Vážený pane Jonáši, to jsou skvělé zprávy! Děkujeme :) Dobrý večer.

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře