Předdefinované poznámky k účtu

Bylo by fajn ulehčení a zrychlení, kdyby šlo nastavit několik nejpoužívanějších poznámek, které by šlo přidat k účtu jedním klikem, ideálně někde jen jedno tlačítko, které by rovnou vyvolalo seznam přednastavených poznámek. Šlo b tím rychle a jednoduše vyřešit problematiku rozvozu, aby ve větším množství objednávek nedocházelo k chybám.


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

váš podnět předám na vývoj. Nicméně výběr poznámek k účtu by znamenal poměrně zásadní úpravu v aplikaci, v nutnosti vytvořit nové záznamy v databázi, správu poznámek a přepracovat celkový způsob práce s poznámkami během práce s účtem a placením. Výhledově bych tedy bohužel neočekával, že k realizaci této úpravy dojde.

Každopádně jako alternativu lze pro výběr poznámek využít "Rychlé poznámky (varianty)", které lze dopředu definovat. Ty se sice nastavují přímo na položce, tedy souvisí s přidáním nové položky na účet, ta by ale mohla s cenou 0 Kč obsahovat pouze název "Poznámka" a vybranou přednastavenou rychlou poznámku. Pro tisk na účtence je následně nutné povolit rychlé poznámky produktu v tisknutelných údajích.

Informace k rychlé poznámce naleznete také zde: http://manual.dotykacka.cz/rychleakratkepoznamky.html


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře