Plánováno

Dodací List

Máme požadavky zákazníků, zda by dotykačka nemohla vystavovat oficiální dodací list. Např. pro obchodníky v terénu, nebo řemeslníky by to bylo žádoucí. Obchodník jenom vydá zboží, které se může odepsat ze skladu, vytiskne Dodací list bez fiskalizace na který mu zákazník potvrdí přijetí. Na firmě potom na základě dodacích listů vystavují a posílají fakturu. Ani nyní možné vystavení faktury z pokladny v hodně případech nevyhovuje, protože faktura se vystavuje třeba jen jedenkrát týdně na základě několika dodacích listů.


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,
tento požadavek již máme ve vývoji se střední prioritou. Naše představa je, že dodací listy (DL) budou samostatnou entitou s vlastní číselnou řadou. Při vystavení DL by došlo k odečtení zboží ze skladu. K DL by mělo být možné přiřadit i zákaznický účet.

Martin Jonáš
Zákaznická podpora Dotykačka

 

Také prosíme o začlenění DODACÍCH LISTŮ do Dotykačky. Díky moc! Petr Číla

Dobrý den,

na dodací listy v pokladně stále myslíme. Jedná se ovšem o zcela nový formát, který musíme realizovat jak po vzhledové stránce, tak upravit i chování a zobrazení různých v reportech. Jedná se tedy o komplexnější záležitost, pro kterou bude třeba vyčlenit více času a provést patřičné úpravy na straně Dotykačky i Vzdálené správy. Věřím, že jakmile se kapacity uvolní, k realizaci se přistoupí. Prozatím ale nemůžeme přislíbit žádný termín.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Jenže to už tvrdíte 2 ROKY ! a stále nic. U konkurence je to běžná záležitost !

Dobrý den,

dodací list je opravdu potřeba celkem nutná,pokuď jako firma dáváme firmám a zboží platí třeba jednou za měsíc a máme v otevřených účtech a pak nesedí skladová dostupnost a firmě dáme maximálně kontrolní útržek a podpis a předání podepisují na útržek /na což reagují v roce 2019 negativně,že to ještě nikde neviděli/ .Pokuď prodáváme zmrzlinu ,tak to není nutné.Taky již delší dobu čekáme na dodací list.Asi bude rychlejší přejít ke konkurenci,u které je to běžné.

Děkuji 

Jaroslav Velek1 osoba osobě se líbí
Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře