Implementováno

Objednávky jednotlivě

Potřebovali bychom, aby se objednávky - bony - tiskly každý samostatně. Pokud se objednávají např. 3  jídla, tak aby mi vyjely z tiskárny 3 samostatné objednávky na každé jídlo zvlášť, které si kuchaři mezi sebou rozdělí. Nyní je to tak, že se vytiskne pouze jedna souhrnná objednávka a na ní jsou uvedeny 3 ks daného výrobku a pokud na té objednávce pracuje více lidí, tak jsou v tom zmatky. Další problém je např. u grilování, kde si zaplatí u pokladny např. 3 jídla a objednávka slouží současně jako poukázka k převzetí hotového jídla u grilu, kde je také žádoucí, aby každá taková objednávka - poukázka byla zvlášť. Dále potom nelze takovou souhrnnou objednávku použít jako např. jízdenku na nějakou atrakci, třeba kolotoč pro které se to přímo nabízí. Ideální by potom do budoucna bylo, pokud by se na takové objednávce - jízdence dalo natisknout i číslo s čárovým kódem.


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

rozdělení na kuchyň a gril lze zajistit pomocí štítků. Každému jídlu, podle toho, kde se připravuje, přiřadíte štítek. V nastavení tisku aktivujete pro tisk objednávek 2x stejnou tiskárnu (V Dotykačce je možné pro tisk objednávek nadefinovat 2 tiskárny) a ve filtru štítků jednou nastavíte štítek Grill a podruhé Kuchyň.


Na stejnou tiskárnu tak budete posílat objednávky z kuchyně i grilu, avšak tímto odděleným nastavením se vytisknou vždy samostatně.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Samostatný tisk objednávek dle počtu namarkovaných položek byl předán na vývoj.

 

Dobrý den,

tisk objednávek pro jednotlivé položky na účtu bude k dispozici od další verze Dotykačky 1.217, která vyjde ke konci měsíce a bude postupně distribuována na jednotlivé pokladny zákazníků.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře