Plánováno

Dlaždice produktů

Dobrý den,


uvítal bych možnost sestavení dlaždic individuálně např. mám 4 sloupce s produkty, v prvním chci mít pod sebou od shora dolů 5 dlaždič, v druhem chci mít 2 dlaždice, ve třetím 4 dlaždice a ve čtvrtém sloupci např. jen 1 dlaždici. Bohužel systém rovná dlaždice pouze zleva doprava a nemůžu si vzhled sestavit přehledněji a individuálně jak potřebuji.


S pozdravem

Maxa


 


Počet hlasů: 2 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

počty dlaždic v jednotlivých sloupcích určitě do budoucna řešit nedokážeme. Počítáme však s úpravou Vzdálené správy tak, aby přesně reflektovala pořadí produktů a kategorií, a podle toho je také zobrazovala na pokladně. Nebude tedy nutné po vytvoření produktů tyto ručně řadit na pokladně.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

A nešlo by alespoň zavést prázdnou dlaždici, kterou by šlo přidat v libovolném počtu na libovolná místa? To by umožnilo lépe pracovat s organizací dlaždic na pokladně i při současném systému a dosáhnout možnosti vytvářet (pravda podněkud krkolomně) nestejně zaplněné řádky nebo sloupce aniž by se změnila vnitřní logika uspořádání.

Prázdnou dlaždici, či produkt označený např. "---------------------------" pro oddělení vytvořit můžete. Jen bude na dlaždici vždy uvedena cena 0 Kč. Bohužel, vzhledem k naplánovanému vývoji nelze nyní zasahovat do řazení dlaždic, ani způsobem, který popisujete.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře