Implementováno

Přehled tržeb

Dobrý den,

uvítal bych, kdyby systém počítal aktuální hotovost v pokladně. Sice při otevření pokladny zadám stav hotovosti, ale potom při prodeji, pokladních výdajích a platbách kartou už nejsem schopen z přehledu zjistit aktuální stav hotovosti, takže nezbývá než si vzít kalkulačku a počítat, což mi přijde dost nepraktické v dnešní době. Pro mě osoboně je to dost důležité, protože platím dodavatelům každý den hotově a neustále musím mít přehled o hotovosti v pokladně.


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

máte pravdu, že aktuální stav hotovosti v přehledu tržeb nyní nezobrazíte. Již jsem předal na vývoj požadavek o zahrnutí do otevřené směny.

Aktuálně lze očekávanou hotovost zobrazit po stisknutí tlačítka "uzavřít pokladnu" kde po pravé straně máte dopočítané manko / přebytek oproti zadanému stavu. Standardně zde tedy vidíte v záporné hodnotě váš aktuální stav hotovosti. Jedná se sice o informaci před uzavřením pokladny, nicméně pokud nyní dialog zavřete, můžete dál pokračovat v práci s pokladnou. 


S pozdravem,

Radim Sedlák
Tým zákaznické podpory Dotykačka
Tel. +420 533 312 146
Dobrý den,
přehled aktuálního stavu hotovosti v pokladně bude k dispozici v další verzi aplikace Dotykačka 1.208, která by měla být distribuována nejpozději od 31.5.2017.

Martin Jonáš
Zákaznická podpora Dotykačka

 

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře