Implementované

Tisk adresy na objednávku

Bylo by skvělé, kdyby šlo na tiskovou sestavu objednávky přidat adresu zákazníka. Mám rozvozovou pizzerii a tato informace navíc by usnadnila kuchaři s organizovat objednávky podle místa rozvozu...


Také by bylo fajn mít možnost zvýraznit na účtence adresu a telefon, třeba aspoň trochu větším a tučnějším písmem, aby rozvozce číslo lépe viděl na první pohled...


Myslíte, že by toto šlo zařadit do některé z příštích verzí?

Děkuji mnohokrát

Jašek


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

přidání adresy, případně dalších informací o zákazníkovi na objednávku by myslím neměl být problém realizovat.

Zvýrazněním údajů o zákazníkovi na účtence jsme limitování fontem tiskárny. Jediné o trochu větší písmo je tak to, které vidíte například u souhrnné částky k platbě "Celkem". Písmo by se tak na výšku dvojnásobně zvětšilo, což by zřejmě většina zákazníků nevyužila. Informace o odběrateli jsou i nyní odděleny prázdným řádkem mezi informacemi o vystavení a samotnými položkami účtenky, tak aby byl údaj přehlednější.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

moc děkuji za reakci. Bylo by velmi užitečné mít možnost na objednávce tisknout alespoň to jméno a adresu zákazníka, myslíte, že by byla realizace možná v některé z blízkých aktualizací?


Ještě mě napadla jedna inovace z každodenního provozu, myslíte, že by šlo uživatele přepínat pomocí čipu, tedy  když už je přihlášen jiný uživatel, že by se po přiložení čipu jiného uživatele "přehlásil"... Případně by nebylo na škodu možnost odhlášení opakovaným přiložením čipu zaměstnance, tlačítko ne že by bylo špatné, ale občas se na něj zapomene...


Děkuji, omlouvám se, že Vás tady bombarduji nápady a přáními, chápu, že ne všechny lze realizovat...

Přeji hezký den!

Dobrý den,

datum realizace vám prozatím nemohu slíbit. Tento týden bude vydána Dotykačka 1.217, následně se bude plánovat další verze a případné funkce které do ní zahrneme. 


Přepínání uživatele načtením kódu, bez nutnosti ručního odhlášení stávajícího uživatele, by bylo určitě příjemné zjednodušení. Požadavek také zaznamenám.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat na aktuální situaci, je zde šance, že se této funkce dočkáme v nejbližších plánovaných verzích? Mám na mysli širší možnosti toho, co se má zobrazit na tiskové úloze "Objednávka", tedy za nás hlavně adresa zákazníka...

Děkuji

Jašek

Dobrý den,

přidání informací k zákazníkovi na výtisk objednávky je již naplánován do Dotykačky 1.226.  Termín vydání ještě není stanoven, ale vzhledem k tomu, že příští týden již vydáváme 1.225, funkce se tak dočkáme předběžně koncem června.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Prihlásenie alebo Registráciapre odoslanie komentára