Implementované

Vícenásobný tisk produktových cenovek

Mám již několik žádostí od klientů, kteří rádi využívají možnosti tisku produktových cenovek na možnou úpravu tak, aby bylo možné vybrané cenovky tisknout vícekrát. Jde o to, že pokud mám více ks zboží a chci si na ně cenovky vytisknout, vždy se mi vytiskne pouze 1ks na jednu položku zboží.


Ideální by bylo, pokud si vyberu nějakou položku pro tisk cenovky, aby u ní byla vždy ještě možnost volby, kolik cenovek se má vytisknout pro danou položku. Respektive, pokud si nezadám jiný počet než jedna, vytiskne se mi pouze jedna cenovka, tak jako doposud.



Počet hlasů: 2 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den, tuto možnost bych také uvítal. Chuděj

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Probereme to s kolegy z vývoje.

Martin Jonáš
Zákaznická podpora Dotykačka

 

Dobrý den,

přidávám se prosebně také k tomu, aby bylo možné si zvolit tisk cenovky na jednu položku vícekrát. 

Děkuji.


Dobrý den,

mělo by se v Dotykačce objevit během příštího roku.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

To je tak složité, že na to máme čekat celý rok ?

Dobrý den, rok se s rokem za chvilku sejde a já pořád čekám na vyřešení vícenásobného tisku cenovek. Přehlídla jsem, nebo stále není řešeno?? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

možnost nastavení počtu kopií k cenovkám bude přidána do příští verze vzdálené správy. Funkci můžete očekávat ke konci tohoto měsíce, případně začátkem příštího.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Škoda, že to tak dlouho trvá !!!!


Vícenásobný tisk produktových cenovek je součástí právě vydané Vzdálené správy 1.53.

Prihlásenie alebo Registráciapre odoslanie komentára