Implementované

Vygenerovat sklad podle kategorii

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda by nebylo možné ve skladových sestavách v odrážce stav skladu doplnit možnost vybrat kategorii. Pokud chceme udělat rychlou kontrolu jedné kategorie v obchodu, tak to není možné. Máme zboží rozdělené do 40 kategorii a vždycky vyjede pouze celkový sklad. Kde jsou tisíce položek. Myslím si, že by tuto funkci uvítalo více uživatelů. Myslím si, že by to nemusel být problém, protože tato volba jde např. v produktových sestavách, kde jde vybrat prodej daného zboží podle kategorii, ale sklad podle kategorií nikde vygenerovat nejde. Děkuji Machalík


Počet hlasů: 1 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

předali jsme tento požadavek kolegům z vývoje. O jeho případné implementaci Vás budu zde informovat.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Také bych uvítala, aby sestavu skladu  bylo možné vygenerovat podle zvolených kritérií:

  •  podle kategorií
  •  řazení jednotlivých položek např. podle názvu  A... Z.
  • možnost zadat, že do sestavy nechci "smazáno"

   Když vygeneruji sestavu stavu skladu, pak si musím pohrát s tabulkou excelu protože řazení položek je pokaždé jiné a zobrazují se položky, které byly "smazány"  (zboží již nenakupujeme, na kartě není žádný obrat, ale v tabulce jsou.

Děkuji  

Dobrý den, také se připojuji. Děkuji

Dobrý den, řešila jsem i s technickou podporou inventuru skladu dle výběru z jednotlivých kategorií, prý se mi na to podívají, zatím doposud žádná odezva. Nebo jsem něco přehlédla? Stále není dořešeno? Děkuji.

Dobrý den,

tento požadavek máme stále otevřený na vývoji. Pokud bude zapracován, dám zde vědět.


Děkuji,

Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

do sestavy Stav skladu ve Vzdálené správě bude od další verze Vzdálené správy přidána možnost filtru dle kategorií a také nezobrazovat smazané položky.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka


Prihlásenie alebo Registráciapre odoslanie komentára