Planned

Porovnání položek na obrazovce dotykačky ze vzdálené správy

Dobrý den, nemyslíte, že by bylo fajn moci si srovnat položky v kase vzdáleně přes pc? "Rovnání" položek - produktů přímo na displeji dotykačky mi někdy přijde dost složité, kdyby byla možnost ve vzdálené správě otevří "displej pokladny" a srovnat na pc pomocí myši, určitě by to ulehčilo práci.

Děkuji :-)

 


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

s uvedenou funkcionalitou do budoucna počítáme. Nyní postupně přepracováváme vzhled Vzdálené správy pomocí nové technologie. Ta nám nám mimo jiné umožní provádět pokročilejší grafické úpravy, jako je i možnost vykreslení a přetahování dlaždic s produkty.


Pro stanovení termínu je prozatím brzo, s nasazením během příštího roku ale můžete předběžně počítat.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka

Dobrý den,

jak to prosím vypadá s touto funkcí?

Dobrý den,

stav řešení se bohužel zatím nijak nezměnil. S funkcí se nadále počítá, ale ze strany vývoje prozatím nevznikl prostor k realizaci a věnujeme se nyní pro nás prioritnějším funkcionalitám.

S grafickým rozložením položek bude bohužel také nutné řešit odlišné zobrazení na různých typech pokladen s odlišným počtem sloupců, či řešení skrytých položek na jednotlivých pokladnách. Za současné situace by grafické rozložení na Vzdálené správě nemuselo odpovídat finálnímu zobrazení na jednotlivých pokladnách.


Předběžný termín vám raději již nebudu uvádět, jakmile však bude požadavek zařazen do jednoho z plánovaných vydání Vzdálené správy, budu vás zde informovat.

Login or Signup to post a comment