Nárazový stánkový prodej

Dobrý den, Možná to není úplně otázka sem, ale zkusim to Máme maloobchodní kamennou prodejnu s jednou vaší pokladnou. Budeme se však účastnit trhu, kde budeme mít stanek a budeme prodávat zboží po dobu 1 dne. Jaký způsobem muzu vyřešit eet? Zakoupit si mobilní pokladnu a tiskárnu k tomu se mi nevyplatí, když jde jen o jeden den v roce. Existuje nějaká možnost jak prodávat a tisknout uctenky skrze vzdálenou správu? Půjčit si mobilní pokladnu a tiskárnu od nekoho jiného a dočasně ji prenastavit ma nasi firmu (lze to vůbec?)? Nebo je nějaký způsob jak situaci řešit? Děkuji za odpoved. Jana Kahajová

Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

v případě, že potřebujete další zařízení pouze po dobu trhů, můžete si pokladnu a příslušenství zapůjčit přímo od nás. Pokud máte zájem o nabídku pronájmu kontaktujte nás prosím přímo nás na e-mailové adrese pronajem@dotykacka.cz. S kolegou se již domluvíte na konkrétním hardwaru který byste potřebovali, termínu zápůjčky a způsobu odběru i ceně pronájmu.


Informace k pronájmu také naleznete na našich webových stránkách https://www.dotykacka.cz/zapujceni-pokladniho-systemu/, kde je též možné vyplnit formulář s žádostí o zápůjčku.


S pozdravem

Radim Sedlák

Zákaznická podpora Dotykačka.

Dobrý den,

doplním kolegu, že tisknout účtenky ze Vzdálené správy není možné. Stejně tak půjčování pokladny je dost problematické, vzhledem k nastavením a datům, která tato pokladna bude již obsahovat. Muselo by se změnit kompletní nastavení pokladny a EET, včetně nahrání správného certifikátu.


Pokud máte mobilní bluetooth tiskárnu, můžete zkusit nějakou mobilní aplikaci zdarma a nainstalovat ji na mobilní telefon. Ale vzhledem k nízké cenně za 1 den zápůjčky, doporučujeme si jednoduše kompletní pokladní HW zapůjčit.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Login or Signup to post a comment