In Progress

Reakce na novou úvodní obrazovku na vzdálené správě

Dobrý den, dnes jsem uviděl novou úvodní obrazovku na vzdálené správě. Chtěl jsem se zeptat, zda by nebylo možné, nechat úvodní obrazovku jak byla a ty nové grafy dát až dolů pod nejprodávanější produkty a pod skladové pohyby. Ta horní část by měla zůstat, jak byla. Myslím, že to bylo přehlednější a rychleji informativní pro uživatele a grafy bych přesunul až dolů. Hlavně údaje o denní a měsíční tržbě a denních a měsíčních účtenkách jsou nevýrazné (šedá bledá barva účtenek, dat nějaký barevný podklad) a aby zabíraly větší prostor ne jako teď, kdy grafy zabírají 80% obrazovky. Ty grafy jsou dobré, ale můj názor je dát je dolů nebo vytvořit na úvodní obrazovku na levou lištu tlačítko, kterým se dají vyvolat. Ale nevím, proč mají zabírat 80% obrazovky, kterou vidí uživatel po přihlášení. Myslím si, že denní (měsíční) tržba a denní (měsíční) účtenky by měli být větší a viditelnější, např. jak to bylo předtím.

Jinak samozřejmě děkuji za další vývojářské nápady s kterými přicházíte, ale můj názor je, že horní část úvodní obrazovky by se měnit neměla. Přídavky dávat vždy dolů, aby když uživatel chce, tak si sroluje obrazovku dolů sám.

S pozdravem Machalík


Počet hlasů: 0 Přidat / odebrat hlas.

Dobrý den,

do jedné z dalších verzí Vzdálené správy přidáme možnost část s grafy skrýt, tak aby na začátku stránky byl jen přehled.


Martin Jonáš

Zákaznická podpora Dotykačka

Login or Signup to post a comment